Doplnky

Počet produktov v aktuálnej kategórií: 17
na stranu
Čistič možno použiť na odstránenie zvyškov nevytvrdnutej PUR peny z podkladov, vonkajších častí aplikačnej pištole alebo jej vnútorných častí.
Cena od 4,99 €
Celoročná nízkoexpanzná polyuretánová pena s vysokou výdatnosťou. Možnosť použiť spolu s aplikačnou trubičkou AA210 alebo s aplikačnou pištoľou. Úplne odpadá nutnosť rozlišovania pien na pištoľové a trubičkové!  POZOR! Kónicka aplikačná trubička nie je súčaťou balenia.
Cena od 6,99 €
Exteriérová oknenná fólia slúži ako poistná hydroizolácia. Použitie okennej fólie zamedzí nechcenému preniku prívalového dažďa k PUR pene, čo predĺži jej životnosť, eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností PUR peny.  Balenie: 25m.
Cena od 31,99 €
Aplikačná trubička pre PUR Penu Perfekt 880ml - FM350. 
Cena od 0,49 €
Univerzálna oknenná fólia slúži na utesnenie kontaktých špár ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností. Balenie: 50m.
Cena od 92,99 €
Aplikačná pištoľ na polyuretanové (PUR) peny.
Cena od 27,99 €
Kovová aplikačná pištoľ na polyuretanové (PUR) peny. Vhodná pre časté používanie.
Cena od 47,99 €
Interiérová oknenná fólia slúži ako parobrzdiaca a vzduchotesná membrána. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností. Balenie: 25m.
Cena od 31,99 €
Zobraziť 1 - 16 z 17 položiek