Referencie od našich zákazníkov

Zašlite nám recenziu spolu s fotkami na eshop@ekoprofil.sk a Vaša recenzia bude verejne dostupná na tejto stránke.

Marián, Žilina, 11.1.2022
Skúsenosti zákazníka Milana
Pri rekonštrukcii domu sme si pred pár rokmi z Vášho sortimentu vybrali okná Aluplast a bola to skutočne výborná voľba. Aktuálne sme doobjednali garážovú bránu… veríme, že všetko prebehne rovnako hladko.

Peter, Orkucany, 7.12.2021
Dobrý deň prajem, dodanie prebehlo bez problémov, trošku dlhší termín je akceptovateľný vzhľadom k jestvujúcej materiálovej kríze a atypickému rozmeru okna. Celkovo som so službamy vašej firmy spokojný a už som Vás odporúčil kolegom a známim. Ďakujem a nech sa vám darí. Peter

Veronika, Veličná, 5.12.2021

Vážený dodávateľ, 
okná doposiaľ nemám osadené, pretože je chladné počasie a čakám, kedy sa trochu oteplí. Taktiež som netušila, že okna od Vás budú v tak krátke dobe doručené. Som rada, že mám všetko pripravené skôr, ako začneme s prácami. Taktiež som bola milo prekvapená s profesionálnym prístupom Vašich pracovníkov. Vašu spoločnosť mi odporúčili známi, ktorý u Vás robili objednávku skôr. 

Ešte raz ďakujem.


Aneta, Šaca, 29.11.2021
Skúsenosti zákazníčky Anety
Dobrý deň. Ďakujem za okná spolu so sieťkami a roletami. Pani na telefóne bola príjemná a poradila. Manžel sa s nimi za víkend popasoval. Už teraz sa tešíme na Vianoce v novom byte s vašimi oknami. PS: dúfam že sa ježiško cez ne dostane :)

Anton, Sereď, 25.11.2021
Nákup a komunikácia super, okná skvelé, dodanie za 2 dni. Taktiež super, odporúčam.

František, Borský Mikuláš, 18.11.2021
Po vytvorení objednávky ste ma informovali o predbežnom termíne dodania. Tak som si dohol majstrov ma montáž. Všetko sedelo. Rozmery aj termín. Som spokojný, odporúčim vás všetkým známym.

Michal, Slovenská Ľupča, 13.11.2021
Dobrý deň! S vašim internetovým obchodom som bol veľmi spokojný. Dobrý cena, rýchlosť dodania a výborné poradenstvo cez telefón. S balkónovými dverami a doplnkami (sito a žalúzia) som veľmi spokojný. Určite som u vás neobjednával posledný krát a odpočim vas známym. Ešte raz ďakujem

Mikuláš, Žilina, 23.10.2021
Skúsenosti zákazníka Mikuláša
Ďakujem za dodanie okien podľa objednávky. Všetko prebehlo hladko, okná sú super. Dnes už máme namontované okná vrátane sieťok, žalúzií a parapetu. Všetko krásne sedelo. Dúfam, že budú dlho slúžiť.

Milena, Žakovce, 6.10.2021
Výroba okna trvala o týždeň dlhšie ako pôvodne avizovali, no následné doručenie kde manželovi pomohol vodič s vykládkou to vykompenzovalo. S oknom sme spkojní, už ho stihol manžel aj so susedom osadiť. 

Jozef, Dvory nad Žitavou, 25.9.2021
 Skúsenosť zákazníka Jozefa
Dobrý deň, toto je moja už 4 objednávka. Postpne som vymenil okná a tento krát dvere. Postupoval som podľa návodu a vždy všetko pasovalo. Ak budem potrebovať ďalšie okná, obrátim sa na vás. Ďakujem

Richard, Nové Mesto nad Váhom, 17.9.2021
Veľké poďakovanie. Okná nám práve priviezli, všetko čo som objednal. Prišli o trošku neskôr ako mi bolo prisľúbené.No oplatilo sa počkať. Pani na eshope veľmi milá a dovoz tiež bez problémov odporúčam všetkým.
Ľuboš, Kurima, 13.9.2021
Všetko prebehlo OK, tak ako som predpokladal. Toto bol už druhý nákup vo vašom obchode.

Erik, Dolné Srnie, 7.9.2021
Skúsenosti zákazníka Erika
Postupne prerábame a tento krát sa dostalo vstupnej hale nové okno. Trošku ťažšie sa montovalo kedže som sa bál vybrať sklo, ale zvládli sme to. Určite si u vás objednám zvyšné okná. Máte dobré ceny aj dodacie doby. 

Emil, Sládkovičovo, 29.8.2021
Dobrý deň prajem. S nákupom okien som bol veľmi spokojný. Ako servis tak aj rýchla dodacia doba a následným doručením až domov. Nákup vo vašej firme doporučujem.

Emanuel, Rakúsy, 3.8.2021
Nákup z vášho eshopu nemal chybu. Okná som zatiaľ neosadil, pretože potrebujem zväčšiť otvory. Určite sa potom ozvem.

Marcel, Klaštór pod Znievom, 28.7.2021
Dobrý deň. Ja ďakujem za kladné vybavenie mojej objednávky. Vážim si váš profesionálny prístup a férové jednanie s ktorým som veľmi spokojný. Páčilo sa mi, čo ste sľúbili, to ste aj dodržali. Tovar mi bol dodaný podľa mojej predstavy a vo vynikajúcom prevedení.

Alojz, Bánovce nad Bebravou, 5.7.2021
Na internete som hľadal firmu, ktorá by mi za rozumnú cenu vyrobila dve plastové okná. Po telefonickom rozhovore s p.Chobotovou ktorá mi zaslala emailom cenovú ponuku, bolo rozhodnuté. Dodacia doba bola 10 dní namiesto 14, ktoré propagovali. Okná mi boli riadne dodané bez poškodenia. Asi na tom malo zásluhu aj to, že okná privizla samotná firma, žiaden kuriér. S kvalitou samotných okien som nadmieru spokojný. Záujemcom vrele doporučujem.

Milan, Košická Belá, 23.6.2021
Skúsenosti zákazníka Milana
Na začiatku som bol nedôverčivý, avšak po tom, čo som si preveril firmu, odhodlal som sa objednať. Je priam neuveriteľné, že na celom dome som ušetril cca 1000 eur na samotných oknách a ďalších približne 1000 eur na montáži. O toľko viac si vypýtala firma z Košíc. Ešte budem potrebovať garážovú bránu tak sa určite ozvem. Pekný deň

Róbert, Tešedíkovo, 18.6.2021
S nákupom som bol veľmi spokojný. Komunikácia a naceňovací program sú super.

Zlatica, Golianovo, 8.6.2021
Bola som veľmi milo prekvapená ústretovosťou a rýchlosťou s akou pracovníčka obchodu vybavila moju objednávku. Rovnako pracovníci v sklade boli veľmi milý a ochotný pri nakládke okien.

Ondrej, Levoča, 1.6.2021
Dobrý deň.
Ďakujem za kvalitu, konečne som ich namontoval.

František, Žakarovce, 27.5.2021

S doručeným tovarom som max. spokojný. Okná prišli bez poškodenia, jednoducho všetko OK. 
Susedom a známym som podal le najlepšie referencie. Vďaka za skvelú realizáciu dodávky.


Vladimír, Vaľkovňa, 11.5.2021
S vašimi službami som veľmi spokojný. Objednávanie jednoduché, zákazka doručená v udávanej lehote.

Viktória, Okoč, 9.5.2021
Dobrý deň,
ozývam sa s odstupom času od nákupu okien. Váš obchod mi našla dcéra, podľa kladných recenzií som sa odhodlala okná cez váš obchod objednať. Spokojná som bola už s vašou komunikáciou pred nákupom. Cena dopravy a doba dodania bola priaznivá.Chcela som dať hodnotenie až po nejakom čase požívania. Okná skvele tesnia a čo chvíľa ich prestavíme do letného režimu. Určite vás každému odporúčim.

Katarína, Smrdáky, 30.4.2021
Ďakujem za príkladné vybavenie mojej objednávky. Bola som veľmi spokojná. 

Gregor, Kľačno, 12.4.2021
Dobrý deň. Perfektný prístup. Super aplikácia na webe pre vytvorenie okien podľa seba. Nezistená žiadna prekážka pri objednávke okien, rovnako ako sme nezistili žiaden prolém s oknami po dodaní. Ďakujem vám a prajem kopec spokojných zákazníkov.

Róbert, Žilina, 13.10.2023

Dobrý deň, chcem poďakovať za dodanie okna na moju zrubovú chatu. Od priebehu objednania až po samotnú rýchlu dodávku som veľmi spokojný.