Aké služby mi poskytuje OknaOnline.sk?

Doprava – od 0 EUR

Bezplatná možnosť vyzdvihnutia

Doprava aj zadarmo

Jednou z ponúkaných možností dopravy je osobný odber na 6 výdajných miestach našej spoločnosti, kde si môžete objednávku bezplatne vyzdvihnúť.

 

Dopravu priamo na vašu adresu zabezpečujeme vlastnými vozidlami. Vďaka tomuto minimalizujeme poškodenia tovaru spôsobené manipuláciou a nevhodnými technickými podmienkami prepravných spoločnosti. Okno nie je možné zabaliť do krabice a poslať ako napr. oblečenie, alebo elektroniku. Je ťažké, veľké a najmä rozbitné...

Napriek tomu poskytujeme prepravu za najnižšie ceny v SR.

Hodnota objednávky Cena doručenia
0,00 - 300,00 EUR s DPH 30,00 EUR s DPH
300,01 - 600,00 EUR s DPH 20,00 EUR s DPH
600,01 - 1000,00 EUR s DPH 10,00 EUR s DPH
>1000,01 EUR s DPH 0,00 EUR s DPH

Kontrola objednávky - zadarmo

Bezplatná kontrola objednávky Nakoľko „cez okná sme tu odborníci my“, vašu objednávku môžete kedykoľvek telefonicky overiť na našej infolinke. Odsúhlasíme si každé jedno okno, jeho rozmery, otváravosť, umiestnenie kľučky, farbu a iné parametre, aby sme vám dodali okná presne tak, ako ste si ich predstavovali.

Zameranie a montáž

Zameranie a montáž spoločnosťou EKOPROFIL Nakoľko je OknaOnline.sk eshop a predávame naše výrobky za mimoriadne výhodné ceny, zameranie a montáž nie je možné objednať priamo s výrobkami. Preto sme pre vás spracovali podrobné návody na zameranie a montáž, čo vám pomôže s ľahkosťou zvládnuť zameranie a inštaláciu.
Ak máte záujem práve o dodanie okien vrátane zamerania a montáže, navštívte jeden z našich showroomov, kde vám odborne zaškolený personál rád poradí a pomôže objednať širší sortiment výrobkov ako aj tieto služby zamerania či montáže.