Aké služby mi poskytuje OknaOnline.sk?

Doprava – od 0 EUR

Bezplatná možnosť vyzdvihnutia

Doprava aj zadarmo

Jednou z ponúkaných možností dopravy je osobný odber na 6 výdajných miestach našej spoločnosti, kde si môžete objednávku bezplatne vyzdvihnúť.

 

Dopravu priamo na vašu adresu zabezpečujeme vlastnými vozidlami. Vďaka tomuto minimalizujeme poškodenia tovaru spôsobené manipuláciou a nevhodnými technickými podmienkami prepravných spoločnosti. Okno nie je možné zabaliť do krabice a poslať ako napr. oblečenie, alebo elektroniku. Je ťažké, veľké a najmä rozbitné...

Napriek tomu poskytujeme prepravu za najnižšie ceny v SR.

Hodnota objednávkyCena doručenia
0,00 - 300,00 EUR s DPH30,00 EUR s DPH
300,01 - 600,00 EUR s DPH20,00 EUR s DPH
600,01 - 1000,00 EUR s DPH10,00 EUR s DPH
>1000,01 EUR s DPH0,00 EUR s DPH

Kontrola objednávky - zadarmo

Bezplatná kontrola objednávkyNakoľko „cez okná sme tu odborníci my“, vašu objednávku môžete kedykoľvek telefonicky overiť na našej infolinke. Odsúhlasíme si každé jedno okno, jeho rozmery, otváravosť, umiestnenie kľučky, farbu a iné parametre, aby sme vám dodali okná presne tak, ako ste si ich predstavovali.

Zameranie a montáž

Zameranie a montáž spoločnosťou EKOPROFILNakoľko je OknaOnline.sk eshop a predávame naše výrobky za mimoriadne výhodné ceny, zameranie a montáž nie je možné objednať priamo s výrobkami. Preto sme pre vás spracovali podrobné návody na zameranie a montáž, čo vám pomôže s ľahkosťou zvládnuť zameranie a inštaláciu.
Ak máte záujem práve o dodanie okien vrátane zamerania a montáže, navštívte jeden z našich showroomov, kde vám odborne zaškolený personál rád poradí a pomôže objednať širší sortiment výrobkov a aj tieto služby.