Prečo nakupovať na OknaOnline.sk?

EKOPROFIL - OknaOnline.sk Internetový obchod OknaOnline.sk bol vôbec prvým eshopom s oknami v SR. Prevádzkuje ho naša spoločnosť EKOPROFIL s.r.o., nakoľko sme sa rozhodli sprístupniť naše skúsenosti s výrobou a distribúciou okien, dverí, garážových brán a tieniacej techniky aj do lokalít v SR, kde nemáme vlastné showroomy. Z celého sortimentu sme vybrali najatraktívnejšie systémy plastových okien a vytvorili ucelenú ponuku s prioritou nekompromisnej kvality, expresných termínov výroby, bezkonkurenčnej ceny, podporené komfortnými službami.

Nekompromisná kvalita

Nekompromisná kvalita

Okná v eshope OknaOnline.sk sú vyrábané zo značkových komponentov. Plastové profily Aluplast, Salamander, alebo bluEvolution či EkoSun, taktiež kovanie značky MacoROTO či Sigenia sú dlhoročnou špičkou v okenárskom priemysle. Neponúkame vám „švajčiarske, či nemecké okná“ ako konkurencia... ani „No name“ plastové profily s nálepkou falošnej prémiovosti. Dodáme vám kvalitné okno, ktoré vám bude slúžiť desaťročia!

Viac o použitých materiáloch sa dočítate TU.

Aluplast Salamander bluEvolution MACO SIEGENIA

Expresný termín výroby

Expresné termíny výroby

Automatizácia, dostatočné zásoby všetkých komponentov a sprocesovanie výroby nám pomohli skrátiť dodaciu dobu. V prípade štandardných farieb okien je doba výroby zvyčajne do 10 pracovných dní.

Viac informácii o aktualnej dodacej dobe nájdete TU.


Kvalita za bezkonkurenčnú cenu

Bezkonkurenčná cena

Naša spoločnosť EKOPROFIL prevádzkuje vlastnú predajnú sieť v SR a vlastné výdajné miesta. Máme dostatočné priestorové a personálne zázemie, ktoré nie je potrebné premietať do ceny produktov v eshope v plnej miere. Vďaka modernej výrobe, optimalizácii logistiky a výhodám plynúcim z veľkých objemov nakúpených komponentov dokážeme konkurovať aj našimi prvotriednymi oknami iným „No name“ oknám z Poľska.


Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Nadštandardný servis vám ponúka aj naša zákaznícka podpora, na ktorú sa v prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností môžete obrátiť denne od 8:00 do 20:00. Každá prijatá objednávka je bezplatne skontrolovaná našim personálom a v prípade akýchkoľvek zvláštností vás kontaktujeme, aby sme predišli akýmkoľvek nepríjemnostiam.


Rýchla a bezpečná doprava

Bezpečná doprava 

Dovoz vašich nových okien zabezpečujeme vlastnými vozidlami. Na rozdiel od kuriérskych spoločností, kde tovar prechádza cez triediace linky a ruky niekoľkých zamestnancov, naši kolegovia naložia vašu objednávku v jednom z našich skladov a vezú ju priamo na vašu adresu. Takto predchádzame poškodeniu pri preprave a následne zdĺhavým reklamáciám.