Doplnky k plastovým oknám

Počet produktov v aktuálnej kategórií: 10
Exteriérová oknenná fólia slúži ako poistná hydroizolácia. Použitie okennej fólie zamedzí nechcenému preniku prívalového dažďa k PUR pene, čo predĺži jej životnosť, eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností PUR peny. Balenie: 25m.
30,99 €
Celoročná nízkoexpanzná polyuretánová pena s vysokou výdatnosťou. Možnosť použiť spolu s aplikačnou trubičkou AA210 alebo s aplikačnou pištoľou. Úplne odpadá nutnosť rozlišovania pien na pištoľové a trubičkové! POZOR! Kónicka aplikačná trubička nie je súčaťou balenia.
5,89 €
Čistič možno použiť na odstránenie zvyškov nevytvrdnutej PUR peny z podkladov, vonkajších častí aplikačnej pištole alebo jej vnútorných častí.
4,89 €
Aplikačná trubička pre PUR Penu Perfekt 880ml - FM350. 
0,49 €
Univerzálna oknenná fólia slúži na utesnenie kontaktých špár ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností.Balenie: 25m.
32,39 € 35,99 € -10%
Znížená cena
Aplikačná pištoľ na polyuretanové (PUR) peny.
27,99 €
Kovová aplikačná pištoľ na polyuretanové (PUR) peny. Vhodná pre časté používanie.
47,99 €
Interiérová oknenná fólia slúži ako parobrzdiaca a vzduchotesná membrána. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností.Balenie: 25m.
30,99 €
Interiérová oknenná fólia slúži ako parobrzdiaca a vzduchotesná membrána. Použitie okennej fólie predĺži životnosť PUR peny, a eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností.Cena za 1bm. Dodávame rozmer podľa Vašej požiadavky.
1,69 €
Exteriérová oknenná fólia slúži ako poistná hydroizolácia. Použitie okennej fólie zamedzí nechcenému preniku prívalového dažďa k PUR pene, čo predĺži jej životnosť, eliminuje jej degradáciu a zníženie tepelnoizolačných vlastností PUR peny. Cena za 1bm. Dodávame rozmer podľa Vašej požiadavky.
1,69 €
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek