Skutočne kupujem najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu?

Presvedčte sa, že ste si vybrali plastové okná najvyššej kvality a so 100%-nou garanciou najnižšej ceny.
Otázka voľby typu okna na Váš dom, či byt je mimoriadne vážna. Nikto z nás by si nevybral okno, ktoré nevydrží desiatky rokov plniť svoju funkciu a preto sme my v OknaOnline vsadili na najvyššiu kvalitu!


Na výrobu okien pre náš e-shop používame výlučne „zelený“  Salamander Streamline 76 RL, s výnimočnou bielou farbou a overený profilový systém Aluplast Ideal 4000.
Oba systémy sú značkové nemecké výrobky a vyznačujú sa svojou stabilitou, odolnosťou, vysokým leskom a zdravotnou nezávadnosťou (v procese extrúzie nie sú použité stabilizátory na báze olova).

plastove okna aluplast

Systém Aluplast Ideal 4000 so stavebnou hĺbkou 70 mm a piatimi komorami v ráme aj krídle vyniká stabilnou konštrukciou vďaka dômyselnému usporiadaniu vnútorných komôr, slušnými izolačnými vlastnosťami a nekompromisnou kvalitou.

plastove okna salamander

Značku Salamander pozná takmer každý, kto sa niekedy zaujímal o okná. Jedná sa o tradičného nemeckého výrobcu profilových systémov na výrobu plastových okien s tradíciou viac ako 40 rokov. O kvalite jeho produktov nie je potrebné nikoho presviedčať.

Salamander Streamline 76 je spoľahlivý systém so stabilnou konštrukciou, (pri použití dvoj-skla) so štandardnými izolačnými vlastnosťami a v nekompromisne najvyššej kvalite.

Kvalitný profil nemusí však vždy znamenať kvalitné okno! Veľmi záleží na ostatných komponentoch, ako je kovanie, tesnenia a sklo, ale aj na výrobných technológiách, systéme skladovania, či prepravy. Týmto podstatným „detailom„ venujeme rovnako maximálnu pozornosť.

Preto sme zvolili bezpečnostné kovanie značky MACO Multimatic. Kovanie svetového lídra z Nemecka je do okien koncipované ako bezpečnostné, pričom každé okenné krídlo je okované minimálne 2 zamykacími bodmi s plnou bezpečnostnou funkciou. Tieto body majú hríbikový tvar a protikusy s obojstrannou „T“-drážkou sú kotvené do oceľovej výstuže v ráme okna. Kovanie je doplnené o poistku chybej manipulácie.

tesnenie okien

Tesnenia na oboch typoch okien sú z materiálu EPDM /ethylen-propalen-dien-polymer/ a vďaka komorovej konštrukcii budú tesniť dokonale aj po dlhých rokoch.

skla

Sklá zaberajú na oknách obvykle najväčšiu plochu a ich parametre a kvalita určuje izolačné vlastnosti celého okna. Vo Vašich nových oknách sa na kvalitu skiel môžete „stopercentne“ spoľahnúť, nakoľko pochádzajú z francúzskeho koncernu SaintGobain!

Kompletizácia okien prebieha na azda najmodernejších automatizovaných výrobných linkách, s dôslednou internou kontrolou.

Venujte výberu svojich okien veľkú pozornosť! Okno nevymeníte ako stoličku, či vodovodnú batériu. Nekvalitné okno môže byť vyrobené z podpriemerných komponentov a vydrží pár rokov (prestane tesniť, lebo tesnenie stratí pružnosť, kôli nekvalitnému kovaniu, či jeho nesprávnemu namontovaniu sa mimoriadne sťaží otváranie krídla, rámy zmenia farbu (zožltnú) a kľučka sa napríklad zlomí :-(

Spoľahnite sa na OknaOnline a za svoje poctivé peniaze získajte najvyššiu kvalitu!

Pozrite si ďalšie informácie o Vašich nových oknách...

Sme si istí, že Vám prinášame prvotriedne okná, v najvyššej kvalite. Naviac Vám garantujeme 100% najnižšiu cenu na Slovenskom trhu. Ak nájdete na inom eshope nižšiu cenu ako u nás (nech už predávajú akékoľvek okná) predáme Vám naše značkové okná ešte o 3% lacnejšie, ako konkurencia.

Vybrali ste si okno v najvyššej kvalite, ale zaplatíte ako za najlacnejšie na trhu... Ako je toto možné?

1) Kupujete od výrobcu

2) Cena značkového profilového systému Aluplast Ideal 4000, či Salamander Streamline 76 je oproti nejakému „No name“ profilu z Poľska (predávaného pod prémiovým názvom a vyrobeného akože vo Švajčiarsku) vyššia o cca 20%. Vďaka modernej výrobe, optimalizácii logistiky a výhodám plynúcim z veľkých objemov nakúpených komponentov dokážeme konkurovať aj naším prvotriednym oknom iným „No name“ oknám z Poľska.

3) Máme vlastnú funkčnú predajnú sieť v SRvlastné výdajné miesta, dostatočné priestorové a personálne zázemie, ktoré nie je potrebné premietať do ceny produktov v E-shope v plnej miere.

4) ... to najhlavnejšie: veríme, že naše okná sú návykové :) a keď si raz kúpite poctivé a kvalitné okno od nás, nekúpite nikdy žiadne iné okno nikde inde :-))