Aké garancie získavam?

Garancia nákupu za najnižšiu cenu!

Ak nájdete u konkurencie rovnaký výrobok v nižšej cene a budete nás o tom vopred informovať, garantujeme Vám cenu o 3% nižšiu, ako u konkurencie!

Výrobky musia mať:
- rovnaké farebné prevedenie,
- rovnaký rozmer,
- podobné technické parametre, komponenty a doplnky.

Garancia výroby za 14 dní

Na termíne nám záleží, preto Vám vyrobíme okná už za 14 dní. Stačí si vybrať niektoré z typov okien, či balkónových dverí, alebo zadať si okná podľa vlastnej požiadavky, objednať a uhradiť zálohovú platbu. 14 dňová lehota sa nevzťahuje  na posuvné terasové dvere a výrobky v iných farbách ako biela, zlatý dub, orech a antracit. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v našich skladoch po SR (Nitra, Bratislava, Žilina, Bardejov, Zvolen, Široké), alebo Vám dovezieme tovar až k Vám domov. Dovoz plánujeme obvykle v priebehu 2-3 dní. V ojedinelých prípadoch (štátne sviatky, celozávodná dovolenka, preplnená kapacita výroby) môže dôjsť k miernemu predĺženiu termínu výroby, maximálne o 7 dní. 

Garancia možnosti vrátenia a výmeny tovaru

Poskytujeme Vám možnosť vrátenia a výmeny tovaru do 14 dní bez akýchkoľvek otázok.

Podmienky garancie:
1. Tovar vrátane príslušenstva musí byť nenamontovaný, nepoškodený a kompletný.
2. Právo na vrátenie peňazí máte vždy, okrem prípadu, kedy bol tovar vyrobený a určený osobitne pre jedného klienta.
3. Táto garancia sa vzťahuje na tovar zakúpený na OknaOnline.sk
4. Tovar si môžete vymeniť do 14 dní od jeho prevzatia.

Garancia serióznosti

OknaOnline je prvý eshop na okná v SR, zriadený v roku 2008. Boli sme prví a podľa vyjadrení klientov sme stále najlepší. Denne sa na nás spoliehajú klienti z celej SR a my robíme maximum pre to, aby sme boli Vašim solídnym a opakovaným partnerom.

Garancia vynechania medzičlánkov

Spoločnosť EKOPROFIL s cieľom prinášať vždy len vysokokvalitné produkty za najnižšie možné ceny nevyužíva žiadne medzičlánky v nákupe tovaru. Tento fakt sa prejavuje na výslednej cene, rýchlosti dodávky, ako aj v pružnosti reakcií na požiadavky klientov.

Nie je okno ako okno, preto Vám prinášame okná a dvere z najkvalitnejších materiálov, z azda najmodernejších plnoautomatizovaných liniek na výrobu plastových okien v Európe! Od začiatku výrobného procesu každého okna, až do jeho konca dbáme na prísnu kvalitatívnu kontrolu a tak sa k Vám dostane vždy len prvotriedne okno, alebo dvere.